sobota, 17 maja 2014

NIEŚMIAŁY ONPewien bardzo nieśmiały chłopak, całe 23 lata temu, bardzo chciał chodzić czyli tworzyć parę z bardzo śmiałą i szaloną dziewczyną, w ramach testu na cierpliwość dziewczę te zastanawiało się aż pięć dni, dla zasady jakiej ? do dziś nie wiadomo, po pięciu dniach dręczenia padła odpowiedź pozytywna.
I tak nieśmiały chłopak, w piękny majowy wieczór, po raz pierwszy o pannie śmiałej powiedział, moja dziewczyna....
Dziś pan nieśmiały, nie zapomniał o tym dniu, głównie dzięki pani śmiałej, która najważniejsze rocznice i daty skrzętnie przechowuje w zakamarkach pamięci... i choć minęło od tego czasu wiele lat, magia tego dnia wraz z piosenką Dalidy sprawia że choć na kilka chwil ja jestem tamtą dziewczyną a on tamtym chłopakiem.

Pielęgnujcie, choćby tylko w pamięci wszystkie dobre momenty jakie niesie wam życie, bo gdy przyjedzie ten zły moment, dobre chwile sprawiają, że  znów uśmiechamy się do życia

13 komentarzy:

 1. Nawet sobie posluchac nie moge, bo oba klipy u mnie nie chodza :(((
  My poznalismy sie 13 maja, w dzien zamachu na papieza, dlatego tak dobrze pamietam. I patrz, w tym roku zapomnielismy o tej rocznicy, 33-ciej juz. Po tylu jednak latach czasem i rocznica slubu przechodzi niezauwazona w codziennej gonitwie.
  Buzka! :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie 13 maja się zapytał czy zechcę być jego dziewczyną ...To Panti jutro zrób 13 -sty :) co się odwlecze....
   Szkoda że nie możesz odtworzyć:(

   Usuń
 2. Ale przecież "Paroles..." to piosenka o złudzeniach i pustych słowach, chociaż piękna. On ją zapewnia, ona nie wierzy... Rozumiem, że w Waszym przypadku tak się nie stało! Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hana lata temu nie było google a francuskiego ni w ząb nieznaju ...taką kasetę wtedy miałam ...o kompaktach też jeszcze nie słyszano :)

   Usuń
 3. Pieknie, ze pamiętasz o tej rocznicy Ilonko, cudownie, że jestes nadal tą szalona, szczęsliwą dziewczyna!Niech Ci to nigdy nie mija!Szczęscia, marzeń i wielu spełnien Wam obojgu zycze!
  Ściskam Cię serdecznie!:-))***

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię piosenki Dalidy :-)
  Gratulacje skoro pamiętasz o tej rocznicy !
  Szczęścia życzę nadal :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ilona, czy zauważyłaś, że ludzie którzy dobierają się na zasadzie kontrastu, tworzą udane związki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym jest jak ogień i woda, słodycz i pikantność ...

   Usuń
 6. Również staramy się pamiętać i celebrować ważne dla nas dni. Ilonko wiele miłości i słodkości na dalszą wspólną drogę!!!!!! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ilonko piosenka piękna, bo otworzyła mi się ta druga. Co tam słowa tej piosenki ważne , że piękna i przypomina piękne chwile. Życzę Wam przede wszystkim byście wciąż byli dla siebie ciekawymi najważniejszymi osobami:)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Zawsze warto pamiętać dobre chwile w życiu i nie zapominać o nich, tak jak Ty o rocznicy ślubu :)

  OdpowiedzUsuń