Demony Przeszłości

Miejsce to  powstało  dla mnie może dla innych , którzy zgubili siebie po drodze życia , dla  kobiet  które  zostając żonami , matkami , gospodyniami domowymi zapomniały o sobie na długie nieraz lata , i próbują wyjść do świata z własnej  skorupy,  stwierdzają  że świat się zmienił , nic już nie jest takie samo jak kiedyś , nasza przebojowość  zniknęła , zostały obawy , lęki .
Mnie się udało rozbić swoją skorupę w której tkwiłam prawie dekadę swoich najlepszych lat , teraz nadrabiam to co straciłam , choć czasu niestety cofnąć się nie da .
Więc jeśli  ja przydam się choćby tylko do wysłuchania  Twojej historii , będę  wiedziała że  ta zakładka ma sens i  jest nas wiele .

Co tam w głowie siedzi
Otchłań
Od nowa
Postanowienie noworoczne


5 komentarzy:

 1. Ilonko, w kazdym z nas siedza jakies demony z przeszlosci. Jedni z nimi zyja, inni staraja sie o nich zapomniec, a jeszcze inni nie moga sie z nimi uporac.
  Fajnie, ze otworzylas okienko dla ludzi zmagajacych sie z takimi problemami.
  Ja swoje demony uspilam juz dawno temu, spia snem kamiennym i czasami, bardzo rzadko pukaja. Ja jednak nie odpowiadam, przegonilam je i nie chce do nich wracac.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chciałabym aby te okienko było choć w niewielkim stopniu pomocne , a jak będzie zobaczymy .
   Ja moje też pogoniłam , gdyby było inaczej z pewnością by mnie tu nie było .

   Usuń
 2. A moje jeszcze się odzywają :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaskółko to nie słuchaj co mówią , w ostatnim czasie Mar napisała mi taki piękny komentarz o pożegnaniu z przeszłością oraz z swoimi smutkami , jak będę miała chwilę to znajdę go i tu napiszę .

   Usuń
 3. Ciężko jest zostawić za sobą przeszłość, która niejednokrotnie uniemożliwia nam normalne i spokojne życie...wiem coś o tym. Dobrze jednak, że są osoby takie jak Ty, które poruszają takie tematy. Kto wie, może słowa tu pisane pomogą wielu kobietom zatrzymać się na chwilę i zastanowić się nad sobą i nad tym co przyniósł im los, i nad tym jak wygląda ich życie, a jak powinno wyglądać i czego w nim brakuje... Temat rzeka. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń