piątek, 3 sierpnia 2012

KACZY SZYK

Przedstawiam dziś moje kaczki i ich przyszłe siedlisko które trzeba będzie lada moment grodzić górą również z powodu latających drapieżników jak i innych lądowych stworzeń gustujących w potrawce z kaczki.
Te na razie niepozorne stworzenia wkrótce wyrosną na prawdziwe piękności szczególnie samiec,którego można odróżnić od samicy jedynie po kolorze dzioba jest czerwony(na pierwszym planie).
Co ciekawe one również śpią na drzewie , przynajmniej od czasu do czasu popatrzą sobie na innych z góry , a co!!!
Są jedynymi rezydentami w naszej zagrodzie którzy zachowują się odwrotnie niż inni: pada deszcz kaczki  z zadowolenia machają kuperkami i brodzą w kałuży gdy reszta lokatorów cieszy się z dachu nad głową znów  gdy innym  przez większość dnia zajmują konflikty i objadanie się do granic możliwości co widać wieczorem po pokażnym wybrzuszeniu poniżej gardła; kaczuszki zaczynają ucztę o zmroku mają swoje romantyczne kolacyjki w towarzystwie  księżyca i z oprawą muzyczną którą zapewniają świerszcze(była żaba w oczku ale się zmyła).
Poniżej zamieszę fotkę która pokaże jak moje kaczki będą wyglądać już nie długo  a w między czasie będę te przemiany pokazywać.

Jeszcze wieści z inkubatora 30 dzień czekamy chyba porażka !!!

2 komentarze:

  1. Gdzie Ty jesteś - chciało by się Tobie złożyć wizytę - gratuluję pasji i bloga!
    Pozdrawiam:)))

    OdpowiedzUsuń