czwartek, 14 listopada 2013

KOŁO DOMU :)

Co więcej szkoła ma pierwszeństwo zakupu prac uczniów, chyba jak wyczują że ktoś talent ma, i być może coś kiedyś osiągnie w tej dziedzinie to dobrze mieć w razie czego takie prace, a uczniowi szkoła zwraca tylko za materiały czyli płótno, farby....a talent ?

Fachmani wczoraj zrobili na połowie sieni wylewkę, wiec trzeba było sobie przypomnieć ze szkoły skok w dal , dzieciom to sprawniej poszło, mnie niekonieczne, jeszcze  męża wysłałam po zakup glazury już mi się nie chce łazić po sklepach, mam dość, wybrał co wybrał i niech już dziś coś położą, fachmani od siedmiu....

Teraz znów mam radosny bajzel remontowy, wszędzie gustowne ściery do podłogi porozkładane bo tyle ludzi się kręci w domu że wszędzie ten kurz roznoszą, za chwilę robię obiad na dwa dni gołąbki, bo w południe ma przyjechać koparka do kanalizacji, czyli radosna twórczość remontowa ozdobi mi podwórko w postaci dziury chyba sporej że koparka zajedzie.

Jeszcze w pracowni czeka nowa szafka na złożenie, czarna szklana idzie pa pa, ale to już później napiszę pokażę...jak widzicie roboty masa czeka.

W ostatnim zdjęciu można dostrzec więcej sztalug, to szkolna pracownia.

 

6 komentarzy:

 1. Niezły pierdolnik masz w domu i zagrodzie, ale jak się skończy, to ... będzie trochę spokoju na jakiś czas.
  Kinga ma niewątpliwie talent, zresztą, gdyby nie maiła, to nie dostałaby się do tej szkoły :) W razie czego - jestem posiadaczką jej "młodocianej" pracy :))
  Trzymaj się ciepło i pochwal się efektami polowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. *gdyby nie miała, oczywiście, a nie maiła :/

   Usuń
 2. bardzo mi się podoba , brawo dla córki !

  OdpowiedzUsuń
 3. Po co krecisz tylkiem i fikasz nogami na zajeciach zumby? Po to, zeby z gracja przeskakiwac przez swiezo polozone plytki. Nie jojcz wiec, tylko sie staraj! :)
  Chyba wyjme swoje sztalugi, bo z zazdroscia patrze na tworczosc cudza.
  Buziole.

  OdpowiedzUsuń
 4. Front robót masz rozległy, ale lepiej tak hurtem, przynajmniej efekt będzie olśniewający !!!! Dziubanie po trochu, może być bardziej upierdliwe :)..A tak jeden bajzel ......
  Podziwiam Cię, za utrzymywanie tych wszystkich srok ;))))
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń