niedziela, 15 września 2013

Z CYKLU PROMUJEMY :) DZIŚ IZA


Kochani ,  jak wiele osób wie mam problem z obsługą komputera, i muszę wspomagać się wiedzą córy, co niechętnie mamie chce pokazać co i jak, bo dzięki temu , że ja nie wiem ona może sobie zwiększać kieszonkowe, tak to się kręci już rok.
Wiem że nie wszyscy wczoraj się znaleźli w czytelni, ale dopiero dziś, znowu mogłam liczyć na córę, tak więc Ambrozjo, Słoneczna Agnieszko, Różo  już tam jesteście, a inni , których pominęłam, mogą zgłaszać zażalenie.

Jednak dzisiejszy post należy do IZY :)
Iza jest dowodem na to, że ważny jest człowiek nie blog, ujęły mnie jej prace, są piękne, lecz również to że pokazuje kursiki, co i jak, nie robi z tego wiedzy tajemnej,z wszystkich komentarzy jakie od niej czytałam, wnioskuję że jest ciepłą i uczynną kobietą, jednak bardzo wrażliwą, i tą wrażliwość widać w jej pracach.
Co więcej śmiem twierdzić że wszystkie dziewczyny jakie znam z blogów, robiące coś na drutach, szydełkiem, są wspaniałe, mają w sobie ten pierwiastek, dobroci , serdeczności , mądrości takiej życiowej, być może ta pasja to nie tylko druty,czy szydełko, ale filozofia życia.

Zachęcam wszystkich moich czytelników, aby zajrzeli do Izy, ją poznali, zwłaszcza te osoby , które lubią robótki ręczne,lub jeszcze które nie odkryły w sobie tej pasji, może dzięki Izie ją odkryjecie.

Myślę szczególnie o tych dziewczynach,z taką właśnie pasją wszak w grupie siła, a jeśli to nie jest Wasza bajka, zostawcie chociaż komentarz, mi będzie miło a Izie tym bardziej, może zrodzi się też między Wami i Izą sympatia, taka jaką ja mam do Izy.

Poniżej jest link na blog IZY KLIKNIJCIE TAM :) ZAPRASZAM
Liczę że nie zawiedziecie :)

8 komentarzy:

 1. Oj, zajrzę, zajrzę! Lubię takie blogi. Są świetną inspiracją.

  OdpowiedzUsuń
 2. Podziwiam osoby z takim talentem:) Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja dat is nog mooi handwerk.

  OdpowiedzUsuń
 4. byłam, widziałam, piękne prace!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ilonko, to świetny pomysł i wspaniała idea... na pewno warto promować dziewczyny z talentem,
  Ściskam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak widzisz jestem już u Izy obserwatorem od jakiegoś czasu, cudne prace, wielkie brawa !

  OdpowiedzUsuń
 7. Podziwiam ludzi, którzy mają taki talent. Kiedyś też próbowałam swoich sił, jednak mi jest chyba przeznaczone coś innego, niż prace manualne ;)
  No, a teraz idę do Izy popatrzeć sobie na jej dzieła!

  OdpowiedzUsuń